Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naší první akcí v letošním roce je Národní výstava psů v Olomouci , kde vystavujeme ve třídě otevřené v sobotu 9.1.2010.

A protože výsledek byl nadmíru dobrý, můžeme udělat rámcový plán pro rok 2010.

1. Protože Bard splnil své výstavní povinnosti pro chovnost, co nejdříve chceme absolvovat příslušné vyšetření očí a zvládnout administrativu nutnou k uchovnění. SPLNĚNO!!

2. Chceme pokračovat ve výcviku poslušnosti s Ivčou na VFU a pokud nám to půjde, složit nějaké další zkoušky (snad ZMMP, ZPU-1)

3. Zajímáme se o dogdancing, který zatím cvičíme jen sami doma. Chtěli bychom zkusit chodit do nějakého kurzu - ale uvidíme, jak to zvládneme časově. Další variantou je agility, musím ale zkusit, jestli už Bard dozrál (loni byl ještě strašně zbrklej)

4. Jakmile to dovolí počasí, vrátíme s k běhu se psem (já mám pás, Bard postroj a spojeni jsme pružným vodítkem). Loni na podzim už nám to docela šlo, tak bych chtěla pokračovat a trošku trasu prodloužit.

5. Výstavy

Ne náhodou se výstavy ocitly až na konci našeho plánu. Většinu času bych chtěla s Bardem trávit činnostmi, které ho baví a které mu něco přinášejí. Výstavy (hlavně příprava) ho moc nebaví a nutnost chránit srst nás omezují v našich venkovních aktivitách. Účast na výstavách se proto letos stane jen doplňkem naší činnosti. Vybrali jsme výstavy menší, v místech, která se nám líbí a kde máme nějaké kamarády.

Pravděpodobně tedy:

KV Vyškov (20.3.), NV Ostrava (10.-11.4.), KV Týn nad Vltavou (11.9.)

 

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Děkujeme za gratulaci

(Bardova panička, 26. 1. 2010 12:03)

Rádi bychom se s vámi někdy na nějaké výstavě potkali, ale nejezdíme moc daleko :)

blahopřání

(Johana, 26. 1. 2010 11:03)

Blahopřejeme k úspěchům v Olomouci! Také máme hnědého a víme, jak to mají těžké! (my jsem Ti, co se s Vámi vloni zdravili v Budějovicích)
Brčičovi, Zorro a Andrew BBD