Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítám vás na stránkách našeho pejska – amerického kokršpaněla, který se jmenuje

Bard Dream Maronna.

 

ObrazekPřivezli jsme si ho na konci března 2008 z Týna nad Vltavou od paní Hruškové, kde bydlel se svojí maminkou (Bonny Magic Ruby Star) a sourozenci a „tetkou“ (Young Lady Vítězná). Měl už tři a půl měsíce, byl zvyklý na lidi, na mazlení, na válení v posteli a posedávání u kredence. Ale taky už dodržoval v bytě čistotu a uměl pěkně chodit na vodítku.

 

Doma si rychle zvykl. V noci vůbec neplakal, protože mohl spát v posteli s paničkou, tak jak byl zvyklý. Nejprve bydlel jen v přízemí domu, ale brzy se naučil chodit po schodech a teď po nich lítá jako blesk. V každém patře má svůj pelíšek a misku s vodou, ale nikde nebude sám, vždycky musí mít svého člověka v dohledu.

 

Po týdnu, kdy si zvykal na nový domov, začal chodit do práce. Každé ráno s námi jezdí do kanceláře. I tady má svůj pelíšek a misku a hlavně jsou tady další dvounožci, kteří podstrkují malé pochoutky, hladí ho, chovají a hrají si s ním. Samozřejmě, že chodí na procházky. V městských parcích je hodně psích kamarádů a hlavně kosů a holubů, které strašně rád „loví“.

 

Obrazek

O víkendech jezdíme do našeho sadu, kde se může do sytosti vyběhat a počuchat si zaječí a bažantí „stopy“. Taky máme kamarády, které navštěvujeme, třeba knírače Robíka nebo kokršpanělku Chassii.

 

Na těchto stránkách, najdete o Bardovi skoro všechno. A také vzpomínku na našeho prvního pejska, Falca.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Je moc hezkej!!!!

(Diana, 9. 1. 2013 21:19)

Mě se moc líbý máme toho podobnýho doma.

Re: Je moc hezkej!!!!

(Martin, 9. 1. 2013 21:21)

jo me se taky moc liby super pejsekD: