Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak to bylo v roce 2011

Tento rok nám připravil těžké životní zkoušky.narozeniny-maminka-2011-05.jpg

Pokračovala vážná nemoc mého tatínka, Bardova hlídače a oblíbeného „dědečka“. Od května už Bard často válčil doma s Pavlem, protože starost o tatínka mi zabírala hodně času. Svůj boj tatínek prohrál na začátku srpna.

Na počátku prázdnin si Bard na schodech do zahrady způsobil výhřez ploténky. Naštěstí neochrnul, ale následný klid a po pravdě i dost dlouho trvající bolesti a nepohodlí ho vyřadily z tréninku. Zranění se sice zahojilo bez následků, ale rozloučili jsme s kategoriemi, kde se překonává áčko a skok vysoký. Také musíme dávat pozor při vlhkém a studeném počasí a větší námaze.

A na začátku zimy vyvrcholily moje potíže s chodidlem, až jsem byla  ortopedem také odvelena do úplného klidu z důvodu zánětu šlach.  Měsíc jsem nemohla chodit vůbec, pak o holi a teprve v březnu 2012  jsem začala pomalu zvyšovat zátěž.

krpole03.jpgAle přes všechny tyto smutné a nepříjemné události jsme zažili i spoustu legrace a fantastických zážitků.

Byli jsme na závodech O zmrzlou vránu (Brno, Zetor, ZPU1), kde se nám vůbec nedařilo. Pak na závodech O Pardubický perník (Pardubice-Nemošice, ZMMP), kde se nám moc líbilo a taky na Speciálu Javorka (Česká Třebová – Javorka, ZMMP) a Královovpolském závodě (ZPU1). Samozřejmě jsme nevynechali Mikulášský závod KK VFU.

Dál jsme trénovali poslušnost a speciální cviky na cvičáku VFU Brno pod vedením Ivči a někdy taky Katky, byli jsme také na výcvikovém dni ve Zbraslavi.

Na konci května jsme složili zkoušku ZZO a v listopadu BH.

V červnu jsme strávili několik pěkných dnů na Vysočině v Bítovčicích.

Na přelomu srpna a září jsme byli s Bardem na dovolené v Řecku. Cestu autem zvládl v pohodě a myslím, že se mu tam i docela líbilo. Jen plavat teda nechtěl, raději se opaloval a chodil na vycházky.

Barevný podzim jsme si vyjeli vychutnat do Luhačovic, kde jsme nachodili spoustu kilometrů a taky trénovali stopu.luh-51.jpg

A protože Bard s námi chodí každý den do práce, velice se ho dotkla i další změna, která proběhla v listopadu. Naše kancelář se přestěhovala. Nová adresa je lepší na vycházky – v blízkosti jsou hned dva  parky. Pro Barda to však byla velká změna a dlouho trvalo, než se s ní vyrovnal.

Až je to teprve černé na bílém, zjistí člověk, kolik se toho v jednom roce událo! Spousta událostí v Bardově deníku chybí, protože už mi nezbývaly síly na aktualizaci. Doufám, že letos budu pečlivější.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář