Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rekapitulace roku 2012

Souhrnná zpráva za celý rok se mi už jednou osvědčila, tak si to zopakujeme. Jednotlivé události jsou písemně i fotografiemi zdokumentovány na facebooku, který se stal naším deníkem.

Na jaře roku 2012 jsme se vrátili k pravidelnému tréninku, i když jsem ještě musela šetřit svou nohu. V dubnu jsme začali stopovat a připravovali jsme se také na speciální cviky dle ZMMP - to jde Bardovi moc dobře. Pomalu jsem také pronikali do tajů obedience.2012-1.jpg

V květnu jsem se zúčastnili závodů Speciál Javorka, kde jsme v kombinaci poslušnost + speciály dle ZMMP byli pátí. V červnu jsme si dali znovu Královopolský závod, tentokrát podle ZOP (kvůli zádům) a skončili jsme 7.  ze 12.

Hned po té jsme vyrazili na Slovensko, kde jsme lezli po horách, jezdili lanovkou a vůbec si užívali skvělou dovolenou. O prázdninách jsme si ještě na pár dní zajeli na Vysočinu na chalupu do Bítovčic.

Znovu v kategorii ZOP jsme závodili v září v Holešově, O štít města Holešova. Tentokrát to bylo čtvrté místo a 91 bodů. A o týden později jsme si vyjeli do Dvora Králové na Speciální závod pro začátečníky v obedienci, kde Bard složil zkoušku OB-Z.

Ke konci září jsem si ještě jednou vyrazili na Slovensko, tentokrát jsme bydleli sami v domku se zahradou a bylo to ještě lepší!2012-2.jpg

Na konci října jsme chtěli složit zkoušku ZMMP. Bohužel v ten den napadl první sníh a přestože ho nebylo mnoho, tak to stačilo k tomu, aby Bard svou stopu celou proskotačil a vrátil se jako sněhová koule, ale bez bodů. Nevadí, zkusíme to příští rok.

Celkově se mi ten rok líbil. Pěkně fungoval náš Kynologický klub BaF. Cvičili jsme většinou s Ivou Lžičařovou, občas i sami. S Katkou a Bodiem jsme hodně jezdili na stopy. I na závody jsme obvykle vyráželi ve skupince.

Snad to bude příští rok pokračovat.

V roce 2013 bychom chtěli složit zkoušku StPr1 (vyhledávání předmětů dle MZŘ), ZMMP a snad OB1. Zase bychom chtěli závodit, ale bohužel na vyšší stupně s „áčkem“ a metrovkou to nebude, záda jsou sice skoro OK, ale riskovat to nechci. A doufám, že se nám podaří vyrazit znovu na Slovensko, tam se nám moc líbilo!

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář