Jdi na obsah Jdi na menu
 


Spousta psů na jedné louce

26. 7. 2008

Dnes jsem měl obrovský zážitek! Vzali mě na výlet autem na velikou louku v lese, kde bylo tak moc psů,  že jsem jich za celý svůj život tolik neviděl. Jen nevím, proč mě pořád drželi na krátko na vodítku a nepustili mě, abych se se všemi seznámil a pořádil. No, občas se někým jsem se mohl očuchat, ale to jsme musel hodně štěkat!
Někteří seděli se svými páníčky kolem takových ohraničených čtverců, jiní běhali uvnitř, někteří tam stáli a cizí lidé je prohlíželi a - považte - koukali jim i do tlamy!
Potkal jsem tam kamaráda, o kterém mi panička říkala - Bonyho, panečku, to je fešák. Taky ho tam v tom čtverci pán prohlížel a myslím, že se všem moc líbil.
A ještě tam byl zlatý kokršpaněl Magic. Vypadal jako štěňátko, protože ho ostříhali, ale prý je to šampión! To je jedno, honit se umí krásně. Hned si ho přidám do odkazů.
A něco na mě šijou, chtěli abych stál s hlavou a ocáskem nahoru, pak mě zase tak nějak divně vodili na vodítku, prohlíželi jak jsem ostříhanej, no to jsem zvědav, co z toho bude!

Jo a fotky jsou v galerii, ale Bony má na svých stránkách hezčí.

(Krajská výstava psů v Brně, Žebětíně - byli jsme jen na čumendu - připsala panička)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář