Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bydlí u nás štěněcí holka!

15. 7. 2009

Když jsme se vraceli z prázdnin, jeli jsme někam moc daleko. Na konci cesty byl dům, kde bydlela moc pěkná fenka anglického kokršpaněla, která měla štěňátka. Poňuchal jsem je na zahradě, ale co to? Najednou jedno nastoupilo s námi do auta a už jsme jeli domů.

 

Obrazek

Zjistil jsem, že je to úplně malá psí holka prý se jmenuje Avra. Doma se napřed pořád schovávala, kníkala a čůrala. Ale brzo mi začala brát hračky a to se mi moc nelíbilo. Ale když jsem na ni zavrčel a ohnal se, panička mi vynadala. Pak si zabrala můj pelíšek, vlastně všechny pelíšky, a taky ji nesmím vyhodit. A ještě ke všemu jí dávají nějaké moc voňavé jídlo a to se vždycky zavřou do kuchyně a já tam nesmím.

 

 

Obrazek

No, už je tady čtvrtý den, tak je trochu veselejší. Nejvíc vyvádí na zahradě, v domě se pořád trošku bojí, ale já jí to tady trochu ukazuju, aby věděla, co a jak. Asi by si se mnou i trošku hrála, ale já jsem proti ní prý hromotluk, tak musím být opatrný. Ale když začně kníkat, hned se jdu podívat, jestli se jí něco nestalo. Taky jí někdy nosím ukázat svoje hračky. Ale pokud dostane něco na hraní nebo na kousání od mojí paničky, tak jí to hned seberu! Tohle je přece můj dům a všechno v něm je moje!!

 

 

Obrazek

 A tady je video od nás ze dvorku: www.youtube.com/watch

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář