Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hradec Králové bez deště

15. 5. 2010

Zase s koupalo, fénovalo, stříhalo a tak dále, ale tentokrát ještě všichni sledovali předpověď počasí. Vypadalo to dost hrozivě, rosničky věštily vytrvalý déšť a výstava v Hradci Králové se pořádá venku. Nakonec to ale dopadlo dobře, sice bylo pod mrakem a docela zima, ale nespadla ani kapka.

ObrazekKemp u Stříbrňáku jsme našli bez potíží, však jsme tady byli už loni. Prostředí je moc hezké, jen psů tady bylo asi tentokrát moc a kruhy byly malinké. Oproti loňským 3 americkým kokršpanělům se letos vystavovalo 17 psů a fen a z toho tři byli dokonce hnědí! Takové zastoupení není kolikrát ani na větších výstavách. Pan rozhodčí MVDr. Nosek byl hodně přísný, hlavně velmi pečlivě studoval skus.  U mě se mu nelíbilo pokleslé víčko, takže bylo jasné že "výborná" to nebude. Ale jinak byl moc spokojený s mou fyzickou kondicí a napsal do posudku, že jsem "perfektně osvalený pes". Dostali jsme VD1, což ovšem nebyla žádná vyjímka, padaly i nějaká "D". Až vícebarevní kokři se panu rozhodčímu zalíbili a začal zadávat i výborné :)

Prošli jsme se po kempu, zkoušeli jsme nějaké košíky (náhubky). To jsem teda moc nadšený nebyl, ale prý pojedeme někam na prázdniny a budu ho potřebovat. Ale nevybrali jsme nic, tak jsme se ještě byli podívat na převádění agility.Obrazek

Pak jsme vyrazili do Hradce a protože nepršelo, dopřáli jsme si prohlídku města a řádnou porci fotografování. Čuchal jsem jako blázen, tolik nových pachů a představte si, skoro žádní lidi. Nevím, kde všichni byli.

Odpoledne jsme zajeli do Heřmanova Městce, kde jsme byli na návštěvě u příbuzných. Víc mě ale zaujala procházka nádherným parkem u zámečku. Byla tam vysoká tráva, ve které jsem radostně běhal a za chvíli nebylo po mé výstavní úpravě ani památky. A taky tam měli rybník s kačenkama, za těma bych i do vody skočil. Po cestě domů jsem spal jako zabitej.

 

Obrazek

 Video najdete v rubrice Videa :)

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář