Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsem složil zkoušku ZOP

16. 11. 2009

V sobotu ráno jsem byl jen na menší vycházce s páníčkem a pak už se balil batoh. A protože jsme nastupovali do auta, bylo to jasné. Jede se na cvičák.

ObrazekBylo tam hodně lidí a hodně pejsků, ale některé jsem znal. Taky tam byla naše cvičitelka Ivča. Po trávníku se válela hustá mlha a všechno bylo mokré. Přišla cizí paní, která pořád něco povídala a pak už jsme nastupovali společně s Chunky. Paní říkala, co má panička říkat, a já podle toho cvičil - no prostě blázinec. A ještě k tomu za správně provedené cviky nebyla mňamka ani pochvala. Ale na konci mě panička pochválila, tak jsem to asi dělal dobře. Jen lehat se mi do té mokré trávy moc nechtělo. A to jsem ještě nevěděl, že budu ležet v mokrém lupení na druhém konci cvičáku po celou dobu, co bude cvičit Chunky. Nemohl jsem to vydržet, takže jak jsem uviděl, že ke mě panička jde, už jsem si sedl. Pak zase ta paní něco povídala a šli jsme ven.

Potom šli cvičit další a mě udělala panička pelíšek na dřevěné paletě, na kterou dala ještě bundu. Dostal jsem taky ty mňamky, co mi nedali při cvičení. Byla mi dost zima, sluníčko pořád nechtělo vykouknout. Tak jsme taky běhali kolem domu a honili balonek, abych se trochu zahřál. Když odcvičili ostatní spolužáci, šli jsme znovu na cvičák a tentokrát jsme cvičili všichni dohromady. Pochodování mi šlo docela dobře, ale lehnout si znovu do té mokré trávy jsem nechtěl ani za nic. Ale nakonec jsem vydržel ještě i odložení ve skupině, ale ležel jsem tak, abych se země dotýkal jen malými kousíčky kůže. Pak jsme ještě přecházeli po dřevech, plastových flaškách a pásech gumy a nakonec jsme se nosili. No, musel jsem mít košík, panička mě zvedla, donesla nějakému cizímu pánovi a potom mě nesl ten pán a panička šla vedle. Na závěr zase mluvila ta paní (prý rozhodčí).Obrazek

Vysvitlo sluníčko. Uvelebil jsem se v pelíšku na paletě, vychutnával si masíčko, vyhříval se a pozoroval rozvernou mládež (diváky), kteří se kolem mě honili jako blázni. Taky jsme se šli s paničkou trochu pohonit a opatrně jsme se seznamovali s jinými pejsky. Ivča pak přinesla výsledky.

Zkoušku jsem složil! Dostal jsem 81 bodů ze 100, takže to je VELMI DOBŘE!

Za odměnu bylo doma k obědu kuřátko.

Kompletní fotogalerie zde:

tamca.rajce.idnes.cz/ZOP_Pedigree_VFU_Brno_14.11.2009/

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář