Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na chalupě v Jimramově

16. 9. 2009

ObrazekNa druhý týden v září pronajali páníčci chalupu v městečku Jimramov na Vysočině. U milé chaloupky byla také oplocená zahrádka a na ní jabloně s moc dobrými jablíčky. Vyšlo nám pěkné počasí, tak jsme prošmejdili všechny turistické trasy v okolí.

Byli jsme se podívat v Korouhvi i v Trhonicích, vylezli jsme na skálu Prosička i zříceninu Štarkov, zajeli jsme do Poličky a prohlédli si hrad Svojanov. Mohli jsme si nahlédnout do jimramovského zámku, který patří Belcrediům, i vidět jejich hrobku. Jeli jsme autobusem do Dalečína, kde byla další zřícenina a v Unčíně jsme si v pekárně koupili rohlík a koláč. Pil jsem vodu z potoka i ze studánky, ale do řeky mě nepustili a já o to po pravdě zase tak moc nestál. Ve vedlejší chalupě jsem měl kamarádku labradorku (jen za plotem), ale ostatní psi na mě štěkali, asi že jsem vetřelec. Na zahrádce jsme taky cvičili, prý abych všechno nezapomněl.Obrazek

Všude v lese rostla spousta hub, tak páníček pořád sbíral a krájel a smažil. To já teda nejím, ale dostal jsem libový špekáček, když si opékali buřty. Chodil jsem v postroji a tahal paničku na ty kopce nebo běhal v jeteli. Vylítal jsem se až až, zhubl jsme víc jak půl kila! Ale taky se mi pěkně zašmodrchala srst, když jsme přijeli domů, trvalo paničce 3 hodiny, než mě rozčesala.

Moc se nám tam všem líbilo a tento styl dovolené si určitě ještě zopakujeme.

Tady jsou fotky: tamca.rajce.idnes.cz/Jimramov_zari_2009/

Připravujeme také videa - z výletů i ze cvičení, tak sledujte novinky.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář