Jdi na obsah Jdi na menu
 


NVP Ostrava - duben 2010

14. 4. 2010

Zase mě začali stavět do postoje (to mě teda ale strašně nebaví - umím to sám bez držení, jen jak zahlédnu nějakého psího nepřítele). Zase se koupalo (schovávám se pod stůl, ale není mi to nic platné). Zase se fénovalo. To poslední se mi ale tentokrát líbilo víc, protože uprostřed rozčesávání a sušení přijela teta Helenka - to bylo lítání a vítání, že jsem skoro uschnul i bez fénu.

ObrazekA ráno jela Helenka s námi, takže panička seděla se mnou vzadu v autě. Jeli jsme dlouho, až do velkého města a tam jsme ještě taky docela dlouho jezdili a páníčci volali na nějaké lidi z okénka (no, zabloudili jsme). Ale na výstaviště jsme přijeli ještě včas. Panička ulovila i velmi dobré místo u zdi mezi dvěma kruhy. To bylo štěstí, protože pak už jsme jen čekali a čekali. V kruzích se vystřídali skoro všichni pejsci, než jsme přišli na řadu. Naštěstí jsem měl na stolečku novou měkkou deku, tak jsem si i schrupnul. Venku navíc pršelo, takže procházka mezi stánky byla ve "skafandru" a ještě mi pak museli sušit nohy.

Ve třídě jsem měl velkou konkurenci - JCH. Tamaro Entrenous Moser Dog.  Ale šel jsem první a zdá se, že jsem se paní rozhodčí Smržové docela líbil. Chválila mi pohyb, svaly a hrudník a trochu si s paničkou pokecali, jak stopujeme. Paní rozhodčí prý dřív chovala americké kokršpaněly jako lovecké psy. To by se mi asi líbilo! Tamaro sice vyhrál, ale dostal jsem V2 a res.CAC, tak měli páníčci i Helenka velkou radost. Tady v Ostravě jsem dostal před rokem svou první "výbornou" a letos jsem byl taky úspěšný.Obrazek

Pak jsme si na parkovišti dali sekanou (teda já dostal granule a sekané jen kousek) a vyrazili jsem na další cestu. Myslel jsem, že pojedeme zase jako loni na návštěvu k té staré paní, které jsem se moc líbil, ale jeli jsme k jinémi domu za městem. Tam mě poslali s páníčkem na procházku a panička s Helenkou odešly. A když se vrátily, přivedly brněnskou babičku. No to jsem teda koukal, kde se tam vzala. Sice jsem se pak musel v autě trochu mačkat, ale lehl jsem si na zem a byl jsem tak unavenej, že jsem spal celou cestu.

(Video z výstavy  je v nabídce Videa)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář