Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěňata

26. 1. 2010

Moji bráchové v Jižních Čechách už povyrostli. Mají tři a půl měsíce. Naučili se spát v posteli, už skoro nedělají loužičky, rádi jezdí autem, jsou očkovaní a odčervení a připraveni pro nové páníčky. A pokud některý ze tří posledních kluků půjde do Brna, určitě by moje panička pomohla s úpravou, výchovou nebo i vystavením.

 

Obrazek

Chovná stanice amerických kokrů Maronna prodá čistokrevná štěňata s PP po výborných rodičích

Matka: Bony Magic Ruby Star

Otec : Xaran Bohemia Baring, šampion ČR.

Jen pejsci, v barvě hnědé a černé s pálením. Narozeni 6.10.2009, ihned k odběru. Vychováni v domácím prostředí, vedeni k čistotě, dvakrát očkovaní, odčervení. Cena dohodou, prodej s kupní smlouvou.

Více info na tel.č. 736771067

 

Pokud byste chtěli raději velkého psa, se kterým můžete třeba cvičit, podívejte se na hromadu krásných štěňat německých ovčáků. Jejich maminku Chiru dobře známe, potkáváme se s ní totiž na cvičáku. Paní chovatelka - Ivča - je naše cvičitelka v kynologickém klubu VFU. Bude-li některé štěně v Brně, určitě se se svou maminkou a chovatelkou bude často potkávat.

Chovatelská stanice ABALIO

zadá štěňata německého ovčáka s PP

Nabízíme krásná štěňátka německých ovčáků k odběru koncem ledna. Stará krevní linie. Pro sport i do rodiny. Zdravá, odchovaná v rodině, v kontaktu s lidmi, socializovaná. Celočerná + černá se znaky, čistě pracovní linie. Předpoklad dobrého zdraví a výborných povah. Obrazek

Matka: Chira od řeky Labe, DKK 0/0, IPO3, FH2, ZVV1, ZM, RH-E, RH-FB, FPr2, ZOP, ZZO, účast na Mistrovství světa záchranářu 2009, CACIT 2009, VZ Ostrava 2009, výborné stopy, obrany, složených 14 vrcholových zkoušek.
Otec: Vilmar Eqidius, DKK 0/0, IPO1, ZVV1

Podrobnosti:

www.abalio.ic.cz nebo tel. 739672731

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář