Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moc nás to baví!

9. 12. 2008

Chodí s námi:

Čanky (Chunky?) - nova scotia retriever, fenka, 6 měsíců

Foxík - dlouhostrstá čivava, pejsek, 2 roky

Maruška - westík, fenka, 11 měsíců

Bela - německý pinč, fenka, 11 měsíců

Snad jsem ta plemena nepopletla, zas takový odborník nejsem a protože cvičíme převážně večer a mám plné ruce práce, nemám žádné fotky. Snad bude nějaká ze závěrečné vycházky před vánoci.

24.11.2008

Cvičili jsme na loučce, Bardovi to šlo moc dobře. Odložení jsme už vylepšili tak, že ležel, i když kolem něho chodili jiní pejsci. Bez problémů už cvičíme mezi ostatními psy a docela dobře jde i přivolání. Slečna cvičitelka nám ukázala nějaké domácí "kousky", které můžeme pejsky naučit. Vybrala jsem si podávání předmětů - podej a pusť. Během týdne jsme to za pomoci klikru docela pěkně nacvičili.

9.12.2008

Dnes jsme cvičili přímo na cvičáku. Byla dost zima, tak jsme se museli pořád pohybovat, ale  protože bylo přimrzlo, nebylo bláto. Zkoušeli jsme látkový (spláclý) tunel. Zde Bard nezaváhal ani vteřinu a proletěl ho jako blesk. On ani nepřemýšlí, že by se mohl bát, je prostě tak nadšenej, že zbrkle vletí kamkoli ukážu. Proskakování kruhem je těžší, zatím jen prolézáme za pamlskem. Třeba nám tuhle překážku na jaře vyrobí páníček v sadu a tam to docvičíme. Zlepšili jsme odložení, na povel Bard štěkne už třikrát za sebou a krásně se vylítal, tentokrát byla hlavní partnerkou Čanky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář