Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zlepšujeme se

17. 11. 2008

4.11.2008

Cvičili jsme zase na loučce. Oproti poslední hodině se Bardova pozornost zlepšila. Už nekňučel a neštěkal celou hodinu, ale jen občas :) Dokonce i cvičil s ostatními pejsky. Na jedničku chůzi u nohy a odložení, na dvojku sedni, lehni, vstaň a nejhorší bylo zase přivolání. Zvláštní pochvali dostal za štěkání na povel. Trochu se nepohodl s čivavákem Foxíkem, vypadalo to nebezpečně, protože foxík má 3kg, ale nic se nestalo a myslím, že mu Bard nechtěl nic udělat, šlo o nedorozumnění ohledně Belinky - oblíbené fenečky.

9.11.2008

Vyjímečně kurs v neděli a za světla, taky přímo na cvičáku. Bylo to moc fajn. Bard cvičil v oblečku, protože bylo hodně bláta, ale vůbec mu to nevadilo. Cvičili jsme kladinu, áčko, skočku i houpačku. Pak Bard probíhali dvěma tunely za sebou. Šlo mu to moc krásně. Taky jsme zkoušeli obraty u nohy. Byla jsem moc spokojená, buď se už zklidňuje a zkvyká si, nebo za to můžou speciální mňamky - vařené hovězí maso (i ostatní pejsci se za mnou ohlíželi) :)

17.11.2008

Dnes zase na cvičáku za světla, super. Tentokrát jsem chyby dělala spíš já, zapomínám nejprve velet a pak konat. To je zlozvyk z toho, když Barda něco učím podle toho, že to sám udělá. Ale šlo nám všechno - chůze u nohy, obraty, odložení, dnes dokonce přivolání (vždycky přišel!). Výborně mu jde aport, i když zatím neodevzdává, ale nosí spolehlivě a přetahuje se krásně. Zkoušeli jsme také postoj, když kolem něho chodí "spolužáci" a fakt dobrý. Rozhodil ho jen cizí pes, kterého kolem vedla nějaká slečna, ale když se s ním seznámil, byl zase klid. Zdá se, že nejhorší máme za sebou. Jupíííí!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář