Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mezi Řečkovicemi a Ivanovicemi 14.8.2012

s.jpgKdy: 14.8.2012 kolem po 18-té hodině

Kde: Louky mezi Řečkovicemi a Ivanovicemi

Terén: Posečená louka, zaplevelený pozemek

Pamlsky: granule, v předmětech kuřecí žaludky vařené, v prémiích vařené držťky

Stopa 1: Motivační, 35 kroků, vlnovka, pamlsek v každé druhé šlápotě, na konci předmět

Stopa 2: Do nášlapu 5 granulí, 1. úsek: 3 granule v každé 15.šlápotě, 50 kroků, pak levý lom , za ním prémie,  2.úsek: 2 granule v každé 10.šlápotě, 50 kroků, levý lom, za lomem prémie, 3. úsek: 10 kroků, 2 granule, 10 kroků, 2granule, 5 kroků, pravý lom, 3 kroky, předmět, 5 kroků, granule, 5 kroků, granule, 5 kroků, levý lom, 3 kroky, prémie, dalších 20 kroků, granule v každé 5.šlápotě, ukončovací předmět. 

Stáří: 20 minut

A jak nám to šlo?

Dneska to bylo celé nějaké divné. Celkově mám dobrý pocit, ale nevím, jestli je to objektivní.

Začalo to už tím, že jsem při kladení delší stopy vyhnala zajíce a bažanta, naštěstí byl Bard daleko a neviděl je.

Při vypracovávání motivační stopy, kdy bych měla dávat pozor na každý Bardův krok, nám po louce, kde jsme už měli položenou druhou stopu, začal lítat něměcký ovčák. Takže jsem jedním okem sledovala jeho a dvě slečny, které ho doprovázely, abych zhodnotila, jestli to ještě půjde vypracovat, nebo nic. Ale Bard šel a slyšela jsem jak granule chroupe, na konci zalehl předmět, tak snad to bylo OK.

Druhou stopu začal moc pěkně, pustila jsem ho na  dlouhou šňůru a první úsek šel opravdu na jedničku. Na lomu se dostal do problémů, myslím, že v tom místě zrovna řádil ten NO. Přešel o 3 kroky, navětřil prémii a došel si pro ni. Vrátila jsem ho zpět, dosypala granule a prošla lom znovu, prémii zalehl. Druhý úsek šel zase jistě, tentokrát i dobře vypracoval lom, prémii zalehl. Následující kličkování šlo taky docela dobře, jen předměty zalehával až na povel. Poslední úsek vedl kolem místa, kdy bydlel ten zajíc, tak to bylo vidět, že ho hodně stahuje mimo a na předmět už se pak moc nesoustředil - označil ho, ale stála jsem tam snad minutu než zalehl.

Bylo to takové akčnější, ale líbilo se mi to. :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář