Jdi na obsah Jdi na menu
 


Panská Lícha 10.5.2012

Kdy: 10.5. po 18 hodině s1005-19.jpg

Kde: Brno, louka u zastávky Panská Lícha

S kým: Katka a Bodie

Terén: louka s odkvetlými pampeliškami, tráva cca 20-30 cm, místy nižší

Stopa: Nášlap bez pamlsku, první pamlsek ve 3.šlápotě, 50 kroků přímo, párek v každé 3.šl., pravý lom bez pamlsku, 4 kroky za lomem premie, 40 kroků, granule v každé 4.šl., předmět malý s pamlskem, 40 kroků, granule v každé 4.šl., levý lom bez pamlsků, 4 kroky za lomem premie, 30 kroků sýr v každé 4.šl., předmět velký bez pamlsku, 30 kroků do obloučku, sýr v každé 3.šl, předmět malý s pamlskem na ukončení.

Prémie: držťky v krabičce :-)

Stáří: 45min

A jak nám to šlo?

Začátek byl slabší - tráva vysoká a opět stejný problém - není-li na začátku pamlsek, Bard nestopuje, ale revíruje pamlsek. Navedla jsem ho znovu a ukazovala do jednotlivých šlápot. Po 10 krocích se chytil a šel dobře. První lom bez problémů, prémii zalehl, předmět také. Druhý lom přešel, ale po znovunavedení opět dobře, premii zalehl. Předmět bez pamslku nejprve přešel, na povel našel a zalehl. Oblouček nepřesně (mravenci), poslední předmět označil (stál a vrtěl), ale zalehl až na povel. Nejlepší byl střední úsek s granulemi. V ostatních částech dělali problémy mravenci, často po nalezení pamlsku s hmyzem odbočil ze stopy a vracel se, bylo znát značné znechucení, že mu někdo žere jeho odměny.:-)

Pro příště:

Kratší stopa (čím delší, tím stopuje líp), raděli víc krátkých se startem bez pamlsků, prodlužovat bezpamlskovou část. Velmi se spravilo zalehávání předmětů.

s1005-15.jpgs1005-17.jpg

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář