Jdi na obsah Jdi na menu
 


Řečkovice 18.7.2012

Skoro týden jsme nebyli.s180707.jpg Počasí je jako v dubnu, buď se chystá pršet, nebo prší nebo právě dopršelo. Dnes to vypadalo na sice pod mrakem, ale bez deště. Šli jsme v poledne. A samozřejmě, že když jsme dorazili na místo, mraky se roztrhaly a začalo pálit sluníčko. A nikde žádný stín. Na konci druhé stopy už bylo jasné, že v takovém vedru je Bard na konci své ochoty spolupracovat. Ale došel.

Samozřejmě, že když jsme balili, zatáhlo se a sluníčko jsme po zbytek odlpoledne neviděli.

Kdy: 18.7.2012 po 12-té hodině

Kde: Louky mezi Řečkovicemi a Ivanovicemi

Pamlsky: granule, v předmětech a prémiích vařené kuřecí žaludky

1. stopa:

Terén: neposečená směs plevelů všeho druhu, občas řídká

Do nášlapu 2 granule do každé 2.stopy granule - 50 kroků, levý lom, 3 kroky za lomem prémie, 20 kroků, předmět malý, 20 kroků, pravý lom, za ním prémie, 30 kroků ukončovací předmět malý

Stáří: 15 minut

A jak to šlo - řekla bych, že fakt dobře. Ke konci prvního úseku nás vyrušil cizí pes na procházce, Bard zůstal na stopě, ale zvedl hlavu a větřil, musel se pak znovu nasoustředit. Lomy dobře. Jediné mínus - předměty ani prémie (až na jeden) nezalehl, jen označil postojem, zalehl až po povelu

2. stopa:

Terén: krátce posečená louka, shrabaná, na posledním úseku neposečeno cca 20cm vysoké

Do nášlapu 2 granule,pak 3-5granulí v každé 10.šlápotě - 30 kroků, pravý lom, prémie, 30 kroků, levý lom s přechodem na jiný terén, prémie, 30 kroků, ukončovací předmět.

Stáří: 25 min

A jak to šlo - bylo vidět, že už je mu vedro. Bezpamslkové úseky šel dobře, ale po sežrání pamlsků bylo stále těžší ho přesvědčit, aby pokračoval. Lomy dobře, předměty označoval, ale nezalehíával.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář