Jdi na obsah Jdi na menu
 


Řečkovice 8.5.2012

8. 5. 2012

Kdy: 8.5.2012 po 18-té hod.

Kde: pole mezi Řečkovicemi a Ivanovicemi

Terén: osení, 20-30cm, vyšlapaná stopa nebyla vidět

Pamlsky: vařené kuř. žaludky

Prémie: sardinka v krabičce

Stopa: Nášlap bez pamlsku, první pamlsek ve 3.šl., 46 kroků přímo, pamlsek v každé 3.šl.,  pravý lom bez pamlsku po 3 krocích prémie, 25 kroků, pamlsek v každé 4.šl., předmět malý s pamlskem, 30 kroků, pamlsek v každé 4.šl, křížení kolejí po traktoru, levý lom bez pamlsku, po 3 krocích prémie, 40 kroků pamlsek v každé 4.šl., předmět malý s pamlskem, 50 kroků pamlsek v každé 4.šl., předmět malý s pamlskem na ukončení.

A jak nám to šlo?

Strašně se hrne na začátek a jak zjistí, že tam u cedulky nic není, hledá všude kolem, ale po stopě nejde. Navedla jsem ho rukou k prvnímu pamlsku, pak už to bylo dobrý. Stopu nebylo vidět, pamslky zapadly až ke kořenům obilí, takže to šlo pomaleji, ale šel velmi jistě. Lomy bez problémů, prémie zalehl až po povelu (označil postojem a vrtěním ocasu), předměty zalehl bez povelu, poslední předmět přešel. křížení kolejí zvládl, jednou ověřoval.

Chtěla bych, aby pracovla více samostatně. Když má problém - křížení, lom, tak se obrací na mě, abych mu poradila. Musím ho nechat pracovat více samostatně, ael nevím, jestli, když se samostatně ztratí, najdu stopu já, abych ho navedla zpět. :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář