Jdi na obsah Jdi na menu
 


Útěchov 31.7.2012

Kdy: 31.07.2012 kolem 19-té hodiny

S kým: Katka a Bodie

Kde: Louka před Útěchovem

Terén: Posečená louka, semtam suché seno v řádcích

Pamlsky: granule, v předmětech a v prémiích kuřecí žaludky vařené

Stopa: Do nášlapu 4 granule, první granule v 10 šlápotě, pak do každé 10.stopy, 50 kroků, levý lom, prémie, 30 kroků, předmět malý, 30 kroků, levý lom, za ním prémie, 40 kroků, ukončovací předmět malý bez pamlsků

Stáří: 45 minut

A jak nám to šlo?stopa.jpg

Nejprve jsme si udělali "motivační" stopu. bylo to 20 kroků s pamlskem v každé šlápotě a ukončovacím předmětem. Vedla jsem ho od šlápoty k šlápotě, až všechny granule snědl.

Pak stopoval Bodie a pak šel zase Bard, už na normální stopu.

Začal fakt dobře, tentokrát žádné váhání při vykročení z nášlapu (tady se zdá že motivační stopa pomohla). Čuchal do každé stopy, i když rozestup byl mezi granulemi byl velký. Lom zahnul trošku dříve, patrně cítil prémii a šel přímo po ní. Vrátila jsem ho a dopracoval lom dobře. Druhý úsek byl nejistý, ale po pravdě tady jsem si vůbec nebyla jista kudy stopa vede. Katka říkala, že jsem tu nejisotu na nej přenesla. Ale předmět našel a zalehl a také lom vypracoval. Poslední úsek šel velmi rychle, granule vůbec nesbíral došel až k předmětu, ale nezalehl ho. Vrátila jsem ho kousek zpět, doplnila granule, poslala ho znovu a pak předmět zalehl.

Spokojenost!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář